Zespół

Agnieszka Rądlewska

Licencjonowany pośrednik, właścicielka firmy Rądlewska Nieruchomości ze specjalizacją w nieruchomościach gruntowych, które są moją pasją. Idąc za ciosem połączyłam to z możliwością pomagania innym w spełnianiu swoich marzenia o budowie domu i zostałam współwłaścicielką małej, jednak postawionej na solidnych fundamentach biznesowych firmy deweloperskiej. Współwłaścicielka szkoły Szybki Angielski, która już niedługo powstanie w Oleśnicy. 

Inwestorka. Autorka motywującej książki „Blondynka w Nieruchomościach” oraz ebooka branżowego „Jak wybrać odpowiednią działkę”.

Autorka wielu artykułów m.in. dla ebooków i książek Europejskiego Klubu Kobiet Biznesu, Kwiatu Kobiecej Przedsiębiorczości. Absolwentka wielu branżowych szkoleń. Laureatka przyznawanej w listopadzie nagrody Lwice Biznesu 2022 r.

Dlaczego warto mi zaufać?

M jak MIŁOŚĆ DO TEGO CO ROBIĘ – nie wyobrażam sobie robić w życiu tego czego nie kocham. Znalazłam swoją przestrzeń i branżę, w której się spełniam. A to pozwala mi na stuprocentowe zaangażowanie się dla mojego klienta. 

A jak AUTENTYCZNOŚĆ – Często słyszę, że jestem charyzmatyczna, energiczna, że jestem dobrym liderem i wiarygodną osobą. Wartości jakimi kieruję się w życiu to: autentyczność, wdzięczność, bycie po prostu dobrym człowiekiem. Bardzo mocno stawiam na rozwój osobisty. Dużo wymagam od innych, ale przede wszystkim od siebie samej. 

R jak ROZWÓJ – Każdego dnia pracuję nad sobą. A do etapu, w którym jestem wiodła długa i kręta droga. To pokazuje, że moja wytrwałość, systematyczność i zaangażowanie zawsze doprowadzają mnie do wyznaczonego celu. 

Jestem ciekawa świata i drugiego człowieka. Nie lubię działać wedle raz opracowanego schematu, czy pod czyjeś dyktando. Moja zadaniowość i kolejne wyzwania, jakie wyznaczam  w życiu zawodowym nie przesłaniają mi jednak drugiego człowieka. Dlatego też moim jednym z przyszłościowych projektów jest dom samodzielnej matki – miejsce dla kobiet, które chcą czegoś więcej od życia. 

jak ZAWSZE UŚMIECHNIĘTA – Uważam, że każdemu jest do twarzy z uśmiechem, a ludziom obdarzonym poczuciem humoru praca przynosi więcej satysfakcji. Chciałabym motywować innych do działania, pomóc rozwinąć im skrzydła, pokazać, jak można czerpać radość z życia. Dlatego napisałam książkę o przewrotnym, nieco żartobliwym tytule „Blondynka w nieruchomościach”. Zachęcam do lektury!

jak ENERGIA (oczywiście pozytywna!) – Energię przede wszystkim czerpię z siebie samej oraz od najbliższej mi osoby – mojego syna. Nakręca mnie brak monotonii, wspierające środowisko, ludzie. Nawet, gdy pojawiają się jakieś problemy, potrafię błyskawicznie naładować swoje wewnętrzne akumulatory. Medytuję, nie rozpamiętuję tego, co złe, czerpię tylko z pozytywnych rzeczy.

jak NA WYSOKIM POZIOMIE – Mogę pochwalić się tym, że współpracuje ze mną szerokie grono profesjonalistów i pasjonatów w tej branży: geodeta, architekci, kierownicy budowy. Współpracuję też z renomowanymi specjalistami (m.in. Leroy Merlin). Osoby do współpracy dobieram bardzo rzetelnie i w zgodzie z moimi wartościami. Codziennie poszerzam swoją wiedzę. Dzięki temu możesz być pewien, że wszystko będzie wykonane od A do Z.

I jak INWESTYCJE – Jestem inwestorką, ale również i przede wszystkim wyszukuję atrakcyjnych gruntów dla moich klientów. Czasem dla indywidualnych, ale najczęściej dla deweloperów. Po opracowaniu koncepcji, sprzedaję je na poziomie warunków zabudowy, lub już z pozwoleniami na budowę. Moi klienci oszczędzają czas… i nerwy związane z załatwieniem wielu formalności!

A jak A&I  – Nowe wyzwania, cele i realizacje, które się pod tym kryją zaskoczą jeszcze niejedną osobę 😉 

Zatem…Dlaczego warto mi zaufać?:)

Ponieważ bez MARZEŃ nic w życiu nie ma sensu:

Zapraszam Cię do mojego świata..
Do świata Blondynki w Nieruchomościach...

Aleksandra Boguta

Czym dla mnie jest praca? To pytanie zadaje sobie chyba od czasów liceum. Przez szereg lat to pytanie dawało mi coraz dłuższą odpowiedź. Najpierw cheć zarabiania pieniędzy, następnie szukanie stabilizacji, perspektyw awansu. 
 
Każdy z nas przez to przechodzi, ale nawet jeżeli zaliczymy wszystkie szczeble, a nie będziemy mieli pasji do pracy, poczucie wypalenia, zmiecie nas z rynku. U mnie pasja wygrała. 
 
Moja przygoda z nieruchomościami zaczęła się bardzo niewinnie, od obsługi najmów długoterminowych mieszkań inwestycyjnych, najpierw rodziny, następnie znajomych. 
 
Pomysł na zajęcie się nieruchomościami na poważnie urodził się w mojej głowie podczas kupna mieszkania inwestycyjnego, porażający brak kompetencji osób których rola najczęściej kończyła się na wystawieniu ogłoszenia i jak najlepszego targowania się o procent transakcji z obu stron mnie przeraziła, jednocześnie motywując do samodzielnego sprawdzenia stanów prawnych danych nieruchomosci. 
 
Moja skrupulatność i zamiłowanie do administracji okazały się nieocenione przy sprawdzaniu takich danych. Im dłużej to robiłam tym większą sprawiało mi to przyjemność.
 
Idąc za ciosem ukończyłam studia podyplomowe na kierunku Wycena Nieruchomosci. 
 
Do branży weszłam jako praktyk. Wiem z czym się mierzy młode małżeństwo kupujące pierwsze mieszkanie okupione wieloletnim kredytem oraz czego szuka inwestor poszukujący najlepszej stopy zwrotu z kolejnej nieruchomosci. 
 
Nauczona swoimi doświadczeniami oferuje klientom kompetencje, uczciwość oraz spokój przy zawieraniu transakcji. Doradzam na każdym etapie. 
 
Aktywnie inwestuję zarówno w nieruchomości na wynajem jak i flipy. 
Masz pytania?

Skontaktuj się ze mną już teraz!