O mnie

Specjalistka w dziedzinie gruntów. Inwestorka. 

Pomagam klientom zarówno w zakupie nieruchomości gruntowych jak i ich sprzedaży. 

Tworzę koncepcję, które podnoszą wartość działek I tym samym pozwalają one na większy zarobek dla mojego klienta. 

Z doświadczenia wiem ile czasu i energii zajmuje załatwienie wszelkich formalności urzędowych, dlatego też moją misją jest przeprowadzenie klienta za rękę przez cały ten proces. Od zakupu, czy sprzedaży po dokumentację, notariusza i również pozwolenia na budowę.

Energiczna, twardo stąpająca po ziemi, niezwykle wytrwała i empatyczna. Taka jestem i za to najbardziej cenią mnie klienci. 

Moje kilkunastoletnie doświadczenie w pracy z klientem w różnych branżach nauczyło mnie, że każdy z nas jest inny, kieruje się różnymi potrzebami              i wartościami. 

Warto więc otworzyć się na drugiego człowieka. Najpierw słucham. Potem wnikliwie analizuję. Następnie tworzę dla Ciebie mapę najlepszych możliwych rozwiązań.

Indywidualizm, autentyczność i odpowiedzialność to dla mnie wartości nadrzędne. Kieruję się nimi w życiu osobistym i zawodowym. 

Sprawianie ludziom przyjemności i patrzenie na ich uśmiech, kiedy spełniają swoje marzenia o własnym miejscu na ziemi jest dla mnie największym wynagrodzeniem za pracę. 

Współpracując ze mną możesz być pewien przejrzystości działań, jasnej komunikacji oraz troski o każdy detal.

Kocham przestrzeń. Uwielbiam zagłębiać się w książki. Cenię sobie rozwój osobisty, dlatego inwestuję w niego, by wiedzieć, czuć i widzieć więcej.

Zapraszam Cię do mojego świata..
Do świata Blondynki w Nieruchomościach...

Masz pytania?

Skontaktuj się ze mną już teraz!