O mnie

Energiczna, twardo stąpająca po ziemi, niezwykle wytrwała i empatyczna. Taka jestem i za to najbardziej cenią mnie klienci. 

Moje mocne strony wykorzystuję na rynku nieruchomości, w który weszłam całym swoim sercem.

Jestem pośrednikiem z licencją w obrocie nieruchomościami. 

Moje działania krążą wokół działek – inwestuję w nie, zajmuję się ich sprzedażą oraz angażuję się w sektor związany z budową domu i jego zakupem.
Moje kilkunastoletnie doświadczenie w pracy z klientem w różnych branżach nauczyło mnie, że każdy z nas jest inny, kieruje się różnymi potrzebami i wartościami. 

Warto więc otworzyć się na drugiego człowieka. Najpierw słucham. 

Potem wnikliwie analizuję. Następnie tworzę dla Ciebie mapę najlepszych możliwych rozwiązań.

Indywidualizm, autentyczność i odpowiedzialność to dla mnie wartości nadrzędne.
Kieruję się nimi w życiu osobistym i zawodowym. Sprawianie ludziom przyjemności i patrzenie na ich uśmiech, kiedy spełniają swoje marzenia     o własnym miejscu na ziemi jest dla mnie największym wynagrodzeniem za pracę.
Współpracując ze mną możesz być pewien przejrzystości działań, jasnej komunikacji oraz troski o każdy detal – oj tak – nie ma opcji, żebym nie dopięła wszystkiego na ostatni guzik.
Lubię działać. 

Nie zdziwi Cię więc pewnie, że jestem również autorką książki „Blondynka w nieruchomościach” www.blondynkawnieruchomosciach.pl

Kocham przestrzeń. Uwielbiam zagłębiać się w książki. Cenię sobie rozwój osobisty, dlatego inwestuję w niego, by wiedzieć, czuć i widzieć więcej.


Zapraszam Cię do mojego świata..
Do świata Blondynki w Nieruchomościach...

Masz pytania?

Skontaktuj się ze mną już teraz!