O mnie

Agnieszka Rądlewska

Licencjonowany pośrednik, właścicielka firmy Rądlewska Nieruchomości ze specjalizacją w nieruchomościach gruntowych, które są moją pasją. Idąc za ciosem połączyłam to z możliwością pomagania innym w spełnianiu swoich marzenia o budowie domu i zostałam bezpośrednim partnerem spółki Move House – producenta domów modułowych oraz domów na kołach. 

Inwestorka. Autorka motywującej książki „Blondynka w Nieruchomościach” oraz e-booka branżowego „Jak wybrać odpowiednią działkę”.

Autorka wielu artykułów m.in. dla ebooków i książek Europejskiego Klubu Kobiet Biznesu, Kwiatu Kobiecej Przedsiębiorczości. Absolwentka wielu branżowych szkoleń. Laureatka przyznawanej w listopadzie nagrody Lwice Biznesu 2022 r.

Dlaczego warto mi zaufać?

M jak MIŁOŚĆ DO TEGO CO ROBIĘ – nie wyobrażam sobie robić w życiu tego czego nie kocham. Znalazłam swoją przestrzeń i branżę, w której się spełniam. A to pozwala mi na stuprocentowe zaangażowanie się dla mojego klienta. 

A jak AUTENTYCZNOŚĆ – Często słyszę, że jestem charyzmatyczna, energiczna, że jestem dobrym liderem i wiarygodną osobą. Wartości jakimi kieruję się w życiu to: autentyczność, wdzięczność, bycie po prostu dobrym człowiekiem. Bardzo mocno stawiam na rozwój osobisty. Dużo wymagam od innych, ale przede wszystkim od siebie samej. 

R jak ROZWÓJ – Każdego dnia pracuję nad sobą. A do etapu, w którym jestem wiodła długa i kręta droga. To pokazuje, że moja wytrwałość, systematyczność i zaangażowanie zawsze doprowadzają mnie do wyznaczonego celu. 

Jestem ciekawa świata i drugiego człowieka. Nie lubię działać wedle raz opracowanego schematu, czy pod czyjeś dyktando. Moja zadaniowość i kolejne wyzwania, jakie wyznaczam  w życiu zawodowym nie przesłaniają mi jednak drugiego człowieka. Dlatego też moim jednym z przyszłościowych projektów jest dom samodzielnej matki – miejsce dla kobiet, które chcą czegoś więcej od życia. 

jak ZAWSZE UŚMIECHNIĘTA – Uważam, że każdemu jest do twarzy z uśmiechem, a ludziom obdarzonym poczuciem humoru praca przynosi więcej satysfakcji. Chciałabym motywować innych do działania, pomóc rozwinąć im skrzydła, pokazać, jak można czerpać radość z życia. Dlatego napisałam książkę o przewrotnym, nieco żartobliwym tytule „Blondynka w nieruchomościach”. Zachęcam do lektury!

jak ENERGIA (oczywiście pozytywna!) – Energię przede wszystkim czerpię z siebie samej oraz od najbliższej mi osoby – mojego syna. Nakręca mnie brak monotonii, wspierające środowisko, ludzie. Nawet, gdy pojawiają się jakieś problemy, potrafię błyskawicznie naładować swoje wewnętrzne akumulatory. Medytuję, nie rozpamiętuję tego, co złe, czerpię tylko z pozytywnych rzeczy.

jak NA WYSOKIM POZIOMIE – Mogę pochwalić się tym, że współpracuje ze mną szerokie grono profesjonalistów i pasjonatów w tej branży: geodeta, architekci, kierownicy budowy. Współpracuję też z renomowanymi specjalistami (m.in. Leroy Merlin). Osoby do współpracy dobieram bardzo rzetelnie i w zgodzie z moimi wartościami. Codziennie poszerzam swoją wiedzę. Dzięki temu możesz być pewien, że wszystko będzie wykonane od A do Z.

I jak INWESTYCJE – Jestem inwestorką, ale również i przede wszystkim wyszukuję atrakcyjnych gruntów dla moich klientów. Czasem dla indywidualnych, ale najczęściej dla deweloperów. Po opracowaniu koncepcji, sprzedaję je na poziomie warunków zabudowy, lub już z pozwoleniami na budowę. Moi klienci oszczędzają czas… i nerwy związane z załatwieniem wielu formalności!

A jak AMBICJA – nie stoję w miejscu i czerpię z życia pełnymi garściami.

Zatem…Dlaczego warto mi zaufać?:)

Ponieważ bez MARZEŃ nic w życiu nie ma sensu:

Zapraszam Cię do mojego świata..
Do świata Blondynki w Nieruchomościach...

Masz pytania?

Skontaktuj się ze mną już teraz!